Pristatymas

Pristatymo kaina

Pristatome dviem būdais

Omniva paštomatais – užsakymai, kurių vertė 14 Eur ir daugiau visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai. Užsakymų, kurių vertė mažesnė nei 14 Eur, pristatymo kaina – 3 Eur

Dėl COVID-19 situacijos pristatymai kurjeriu šiuo metu nevykdomi. Kurjeriu – užsakymų, kurių vertė 60 Eur ir daugiau visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai. Užsakymų, kurių vertė mažesnė nei 60 Eur, pristatymo kaina – 6 Eur. Užsakymų pristatymui kurjeriu į Kuršių Neriją taikomas 30 Eur mokestis (nepriklausomai nuo užsakymo dydžio).

Pristatymo terminas Lietuvoje

Prekės išsiunčiamos per 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.


Svarbi informacija

Pildant užsakymą, prašome nurodyti tikslius siuntos pristatymo duomenis (gavėjo vardą ir pavardę, adresą, pašto kodą ir, ypač svarbu, teisingą kontaktinį telefono numerį). Priešingu atveju siuntos pristatymo laikas gali užsitęsti.

Pasikeitus siuntos pristatymo duomenims, prašome kuo skubiau apie tai pranešti:

el. paštu info@petfarma.lt arba darbo valandomis tel. +37068644535


Ne visuomet galime garantuoti, kad siuntos bus pristatytos per nurodytą laiką. Dėl padidėjusios kurjerių apkrovos šventinėmis dienomis, dėl prastų eismo sąlygų ar prekių trūkumo siuntos gali vėluoti. Tokiu atveju susisiekiame su klientu ir siūlome kitą patogų klientui siuntos pristatymo laiką ir būdą.